page id: 8449c14e-70ea-43c2-9464-93d790a81578
Проекти

Корпоративні рішення

Як правило, багатокомпонентні системи, які моделюють та/або реалізуюють бізнес-процеси всередині компанії. Наприклад, CRM-система, система для ведення бухгалтерського обліку чи рішення для менеджменту процесу рекрутингу.

Рішення зі спеціальним призначенням

Прикладом таких розроблених нами рішень є SCADA система для монітирингу та аналізу роботи вітрових турбін, аплікація для 3D моделювання систем вентиляції приміщень, універсальне сховище для зберігання статистичних даних різного формату тощо.

Веб-сайти

Веб-сайти різної складності — від сайтів-візиток з кількома статичними сторінками і до великих онлайн магазинів, веб-базованих SaaS систем, високонавантажених соціальних мереж тощо.

Мобільні додатки

В нас є досвід в побудові як нативних аплікацій для iOS, Android, Windows Phone, так і кросплатформенних додатків з використанням сучасних фреймворків.

Smart TV

Ми розробляємо Smart TV аплікації для провідних телекомунікаційних компаній Данії. Аудиторія користувачів цих додатків є найбільшою на ринку Smart TV Данії.

Інше

Розробка ігор, розробка desktop-аплікацій, SalesForce розробка, business analysis, business intelligence, quality assurance, UI/UX-дизайн.